پنج‌شنبه, 8 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۴:۶:۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ 
نشست مشترڪ اعضای شورای اسلامی شهر به همراه شهردار
در ابتدای این جلسه رئیس و اعضای شورای شهر ڪوهسار هر ڪدام به ارائه دیدگاهها و نقطه نظرات خود در رابطه با مسائل ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ڪوهسار مهندس عظیمی شهردار به همراه اعضای شورای اسلامی شهرطی نشست مشترڪی به بررسی مسائل و مشڪلات این شهر پرداختند.
در ابتدای این جلسه رئیس و اعضای شورای شهر ڪوهسار هر ڪدام به ارائه دیدگاهها و نقطه نظرات خود در رابطه با مسائل و مشڪلات پرداختند. « ڪمبود اعتبارات و درآمدهای شهرداری رفع موانع، سیاست گذاری و ، لزوم پیگیری و اقدام در رابطه با تڪمیل و بهره برداری از پروژه های نیمه تمام شهرداری، ایجاد تعامل و همڪاری هرچه بیشتر فیمابین و پیگیری موضوع گرفتن قیر و ماشین آلات مورد نیاز شهرداری، از مهم ترین موارد و مسائلی بود ڪه از سوی  شهردار مطرح شد تا  پیگیری از سوی اعضای شورای سلامی صورت گیرد.
سپس  مهندس عظیمی شهردار  گزارشی از اقدامات در حال انجام توسط شهرداری  ارائه نمود.
در ادامه مهندس عظیمی شهردار  با اشاره به دلسوزی و تعهد اعضای شورا در مسیر دلسوزی و خدمت رسانی به عموم شهروندان، دغدغه های این عزیزان را امری واقعی دانسته  تشڪر و قدردانی  نمود.

وی افزود اولویت اتمام و بهره برداری از طرح های نیمه تمام و ڪمبود ماشین آلات از قبیل ماشین پیشرو برای آتش نشانی، و ڪمبود قیر برای آسفالت و بهینه سازی معابر و خیابان ها را از مهم ترین مشڪلات موجود شهرداری عنوان نمود.
عظیمی بیان داشت:  در مدتی ڪه به عنوان خدمتگزار مردم در مجموعه شهرداری بوده همیشه اعضای شورای اسلامی شهر را پشتیبان خود دانسته  و با تلاش های صورت گرفته به زودی اقدامات خوب عمرانی در سطح شهر ڪوهسار از قبیل آسفالت تعدادی از خیابان ها ،جدول گذاری و بهینه سازی  معابر  انجام خواهد شد.


در پایان مهندس جمعدار رئیس شورای اسلامی شهر  به اینڪه در سال  رونق تولید قرار داریم بر استفاده از ظرفیت مردم جهت زیبا سازی شهری( شهر ڪوهسار) تاڪید نمود و در ادامه گفت استفاده از فرصت های موجود و ظرفیت های مختلف منطقه و ایجاد شورای هم اندیشی و مشورتی متشڪل از افراد توانمند، صاحب نظر و خبره، خصوصاً نخبگان جوان  و تشڪیل جلسات مستمر با آنان را مورد تاڪید قرار داد.
در پایان  از زحمات و تلاش جهادی مهندس عظیمی شهردار تقدیر و تشڪرڪرد.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ڪوهسار

واحد خبر شهر ڪوهسار استان البرز

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0