پنج‌شنبه, 8 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۲:۵۵:۳۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ 
قدرانی رئیس شورای اسلامی شهر كوهسار از حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع پیكر سردار شهید قاسم سلیمانی  و همرزمانش
مهندس مهدی جمعدار رئیس شورای شهر در پیام خود گفت: حاج قاسم سلیمانی خود را وابسته به هیچ جریان و جناحی نمی دانست چرا که معتقد بود ...

مهندس مهدی جمعدار رئیس شورای اسلامی شهر کوهسار از حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی  و همرزمانش قدرانی کردند.

به گزارش واحد خبر شهر کوهسار به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر:

در جلسه امروز شورای شهر کوهسار، برخی از اعضا نطق خود را به تقدیر و تشکر از برگزاری مراسم روز تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی اختصاص دادند.

مهندس مهدی جمعدار رئیس شورای شهر در پیام خود گفت: حاج قاسم سلیمانی خود را وابسته به هیچ جریان و جناحی نمی دانست چرا که معتقد بود همه انسانها شایسته احترام هستند و رمز محبوبیت او در بین آحاد مردم است. برای قدرشناسی در تداوم وحدت ملی و حضور گسترده میلیونی مردم زمینه لازم برای مشارکت آحاد ملت در انتخابات پیش رو با همه سلایق تداوم پیدا کند.

وی افزود: رمز محبوبیت حاج قاسم سلیمانی در بین آحاد مردم را باید در شخصیت جامع الاطراف او جستجو کرد. نیت پاک و اخلاص عمل، کاریزما و شخصیت دوست داشتنی، وطن پرستی و انسان دوستی از وجود شخصیت او بود و به همین دلیل شاهدیم اثرات شهادت حاج قاسم سلیمانی بسی بیش از دوران پر برکت حیاتش جلوه گر شده است که آشتی ملی امروز از ثمرات پربرکتش است.

مهندس جمعدار گفت:   از همه مردم بزرگ کشور و همه گروه ها و احزاب سیاسی به ویژه مردم ولایت مدار شهر کوهسار تشکر می کنم که پیام اتحاد را به همه مردم جهان رساندند.

و من الله التوفیق


مهندس مهدی جمعدار رئیس شورای اسلامی شهر کوهسار

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0