پنج‌شنبه, 8 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۴:۴۶:۲۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ 
پیام تبریك شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر كوهسار  به مناسبت فرا رسیدن سال نو سال ۱۳۹۹
نوروز، نماد خيزش و حيات مجدد و شروع دوباره در مرتبه‌ای بالاتر و والاتر است، فرصت مغتنمی است تا در طليعه‌  بهاران....


سال جهش تولید 🌸🌸🌸🌸🌸

مهندس مجید عظیمی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کوهسار ، در پیامی فرا رسیدن سال نو را به تمامی ایرانیان به ویژه شهروندان‌ فهیم کوهسار  تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری کوهسار متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

"يا مقلب القلوب و الابصار ، يا مدبر الليل و النهار ، يا محول الحول و الاحوال ، حول حالنا الي احسن الحال."

نوروز، نماد خيزش و حيات مجدد و شروع دوباره در مرتبه‌ای بالاتر و والاتر است، فرصت مغتنمی است تا در طليعه‌  بهاران که مزین به رايحه‌ روح نواز مولود کعبه، مولای متقیان علی(ع) است و تقارن این عید باستانی و فاخر با ماه پر فضیلت رجب را صمیمانه شاد باش عرض نماییم .

در سالی که گذشت با همراهی و همدلی مردم عزیز شهر کوهسار  فراز و نشیبهای فراوانی را پشت سر گذاشته و گامهای برداشته شده در جهت توسعه و پیشرفت شهرمان را رفته رفته محکمتر و استوار تر ساختیم .

با اتکاء بر خداوند منان و اميد به فردايی بهتر و بهاری پربارتر، در این عید سعید باستانی بر آستان آفريدگار يگانه سر به سجده شکر می گذاريم و دلمان را به نسیم دل انگیز رحمانی روشن میکنیم .

ز کــوی یار میآید نسیـــم بـاد نـــوروزی 
🥀🍀🌺☘

یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، امام شهدا و همه رزمندگان، ایثارگران و جانبازان شهر کوهسار  و همچنین شهدای جبهه سلامت  را گرامی داشته وفرا رسیدن بهار و عید نوروز و سال ۹۹ سال پیروزیها ،انشاالله، و  به پیام  مقام معظم رهبری  سال ( جهش تولید )  را به همه ی مردم شهید پرور کوهسار به ویژه جهادگران جبهه مقابله با ویروس کرونا  صمیمانه تبریک عرض نموده ، از آستان حضرت احدیت مزید توفیقات روز افزون در جهت رشد و شکوفایی هر چه بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) و بهره گیری از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) را مسئلت می نماییم.
و همچنین از خداوند منان برای دفع و رفع شرّ بیماری خطرناک ویروس کرونا  در سال نو در کشور عزیزمان ایران   دعا می کنیم.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0