پنج‌شنبه, 8 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۴:۵۰:۲۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ 
جلسه ستاد بحران مقابله با ویروس كرونا
مجید عظیمی تصریح کرد:  اینجانب به نیابت از  اعضای شورای اسلامی شهر به همشهریان عزیز اطمینان خاطر می دهیم...

جلسه ستاد بحران مقابله با ویروس کرونا در شهر کوهسار با حضور مهندس عظیمی شهردار و سروان غفاری فرمانده حوزه بسیج ۶۱۷ حمزه سید الشهدا و مهدی زاده معاون فرماندهی  ،  مسئولین واحدهای مربوطه  در دفتر شهردار برگزار گردید.
در این نشست شهردار شهر  کوهسار  از  عملیات ضدعفونی کردن معابر اصلی و فرعی با مشارکت تشکلهای مردمی این شهر خبر داد.

مجید عظیمی  در حاشیه این جلسه در  گفتگو با واحد خبر شهر کوهسار  اظهار کرد: به دنبال اعلام وضعیت هشدار نسبت به شیوع بیماری کروناویروس در شهر کوهسار و بخش چندار ، عملیات ضد عفونی معابر شهری کوهسار  به صورت مه پاش  آغاز شده و هر روز نیز ادامه خواهد داشت. 
وی گفت: این عملیات را خدمات شهر شهرداری و واحد آتش نشانی با همکاری داوطلبانه شهروندان و کمک نیکوکاران انجام می دهند  هر  شب  پیاده روها، ایستگاه های اتوبوس، بانک هاو مکان های عمومی که محل مراجعه مردم است  ضدعفونی می شود. 
وی تاکید کرد: موادی که برای ضدعفونی کردن معابر از آن استفاده می شود با نظارت کارشناسان بهداشت محیط مرکز سلامت کوهسار  آماده سازی می شود و هیچ گونه عوارض یا ضرری برای شهروندان ندارد.
وی تصریح کرد:  اینجانب به نیابت از  اعضای شورای اسلامی شهر به همشهریان عزیز اطمینان خاطر می دهیم مجموعه شهرداری کوهسار و اعضای شورای اسلامی شهر  تا ریشه کنی کامل ویروس کرونا در کنار مردم و در خدمت شهروندان عزیز خواهد بود .
 وی در ادامه  گفت : امیدواریم که شهروندان محترم، با کارکنان شهرداری در تمام این مدت همکاری لازم را داشته باشند تا بتوانیم برای حفظ سلامت جامعه به بهترین شکل ممکن وظیفه خود را در ضدعفونی کردن مراکز پر تردد و معابر شهری کوهسار  انجام دهیم.
وی افزود: ضدعفونی کردن مجموعه  اداره ها، امامزاده ها و  مساجد  و خیابانهای فرعی   این شهر   نیز توسط داوطلبان حوزه بسیج کوهسار  آغاز شده است ضمن تقدیر و تشکر از داوطلبان جهادی که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا قرار گرفته اند دعا گوی  آنان  هستیم. 
وی   گفت: تلاش و همکاری خیرخواهانه و داوطلبانه تشکلهای مردمی برای انجام این وظیفه شهرداری، ستودنی است و امیدواریم بتوانیم این اقدام به صورت مستمر در شهر کوهسار  انجام شود.
در آخر  اینجاب مجید عظیمی شهر دار به نیابت از  اعضای شورای اسلامی شهر کوهسار از  داوطلبان جهادی مردمی و بسیجیان حوزه ۶۱۷ حمزه سید الشهدا به پاس خدمات ارزنده در جبهه مبارزه با ویروس کرونا در شهر کوهسار تقدیر و تشکر دارم.


و من الله التوفیق

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0