پنج‌شنبه, 8 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۱:۱۹:۴۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ 
پیام تشكر از همراهی شهروندان كوهسار در طرح فاصله گذاری
شهردار شهر کوهسار و رئیس شورای اسلامی شهر کوهسار از همراهی شهروندان در ۱۳ فروردین و نوروز امسال در طرح فاصله گذاری تشکر و قدر دانی کردند. مهندس مجید عظیمی به همراه مهندس جمعدار باصدور پیامی از همراهی شهروندان در طرح فاصله گذاری ورعایت موازین بهداشتی تقدیر کردند و آن را گامی مهم در شکست کرونا بیان نمودند و گفتند ادامه این همکاری ما را به روز های بدون کرونا امیدوار خواهد کرد ...

به گزارش واحد خبر شهر کوهسار استان البرز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر :
مهندس مجید عظیمی شهر دار و مهندس جمعدار رئیس شورای اسلامی شهر   در این پیام  گفتند: طرح فاصله گذاری اجتماعی که از اواخر هفته گذشته به دستور شورای تامین شهرستان ساوجبلاغ   با هدف کاهش اجتماعات و تسریع در قطع زنجیره انتقال و شیوع ویروس کرونا در شهر کوهسار و بخش چندار  آغاز شده به شکل مطلوب و با مشارکت و هم افزایی عمومی قابل تقدیر و در حال اجرا می باشد.

خوشبختانه مردم فهیم و مسولیت پذیر شهر کوهسار و بخش چندار  در طی این مدت سپری شده از اجرای طرح، به ویژه در روز ۱۳ فروردین  با اهتمام جدی به هشدار های داده شده در خصوص ضرورت پرهیز از ترددهای غیر ضرور به ویژه توصیه مهم ( ماندن در خانه ) زمینه موفقیت و اثربخشی طرح و جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری  خطرناک را فراهم کردند.

 در ادامه گفتند: اقدامات مجموعه نیروی انتظامی ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  نیروهای مردمی وبسیجی ، شبکه بهداشت و درمان ، شهرداری ، بخشداری و سایر مسئولان که در جهت اجرای این طرح فعالیت‌ و مشارکت چشمگیری داشته‌اند نیز قابل تشکر و قدردانی می باشد. 
در حرکت زیبای مردم در همراهی و همکاری با طرح( فاصله گذاری اجتماعی ) سیزده بدر امسال شاهد سیزده بدر متفاوتی در شهر کوهسار و بخش چندار  بودیم و تمامی پارک‌ها و بوستانها در تعطیلی کامل بودند.
 
ضمن گرامیداشت یاد و خاطره  شهدای مدافع سلامت و ارج نهادن به خدمات شبانه روزی پزشکان، کادر درمانی  از همت بلند و ستودنی و ارزنده و تأثیرگذار تک تک مردم عزیز  شهر کوهسار و بخش چندار  به عنوان رکن اصلی در امر کمک به اجرای مناسب و موثراین طرح صمیمانه تشکر و قدردانی می  نمائیم.

مجید عظیمی شهر دار کوهسار 
مهدی جمعدار رئیس شورای اسلامی شهر کوهسار

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0