پنج‌شنبه, 8 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۲:۲۳:۱۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ 
پیام گرامیداشت روز جهانی قدس
روز قدس، روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلامی، كانون استکبار ستیزی و روز تجلی همدلی و همزبانی همه انسان های حقیقت خواه و عدالت دوست جهان برای دفاع از مظلوم و خروش بر عليه ظالم است...

مهندس مجید عظیمی شهردار کوهسار  با صدور بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس به نیابت از طرف رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر   روز جهانی قدس که نماد وحدت و اراده امت اسلامی است را تبریک گفت. 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کوهسار   متن پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس، روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلامی، كانون استکبار ستیزی و روز تجلی همدلی و همزبانی همه انسان های حقیقت خواه و عدالت دوست جهان برای دفاع از مظلوم و خروش بر عليه ظالم است.

هر سال در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، کشور عزیزمان ایران اسلامی به همراه ملت‌های مسلمان جهان، روز جهانی قدس را با شکوه عظیمی برگزار می‌کنند، ولی جنایات ددمنشانه رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی علیه مردم مظلوم و روزه دار فلسطین از یک سو و سیاستهای تفرقه‌ای و خباثت انگیز استکبار جهانی در بلاد جهان اسلام به منظور تامین امنیت رژیم صهیونیستی از سوی دیگر موجب شده است که امسال روز قدس حساس تر از گذشته شود.

همه باهم برای نابودی رژیم اشغالگر اسرائیل دعا می کنیم 
اینجانب به نیابت از طرف اعضای شورای اسلامی شهر کوهسار  با گرامیداشت این مناسبت بزرگ اسلامی و جهانی ، از  مردم مومن و همیشه در صحنه شهر کوهسار تقاضا دارم  برای  نابودی هر چه زودتر رژیم منحوس صهیونیستی ، این غده چرکین و سرطانی دعا کنیم.
" ان شاء الله "

مهندس مجید عظیمی شهردار 
رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کوهسار

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0