دوشنبه, 16 تير 1399
  • ساعت : ۸:۹:۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ 
برگزاری مراسم تكریم و معارفه مسئول واحد بازرسی شهرداری كوهسار
مهندس جمعدار رئیس شورای اسلامی شهر کوهسار  نیز در سخنانی از جدیت شهردار کوهسار  در امور عمرانی و همچنین مقابله با تخلفات ساختمانی تشکر نمود ....

مراسم تکریم و معارفه مسئول واحد بازرسی شهرداری کوهسار صبح  شنبه ۲۴خرداد  ماه با حضور اسلامی مشاور استاندار و مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد بازرسی وامور حقوقی استانداری البرز و هیئت همراه  ، مهندس مجید عظیمی  شهردار، مهندس مهدی جمعدار رئیس شورای اسلامی شهر و کلیه معاونین در سالن جلسات شهرداری  برگزار و از زحمات  محمد فیروزگاه  قدردانی و مهدی تقی زاده  به عنوان سرپرست جدید این واحد منصوب شد.
 

به گزارش روابط عمومی شهرداری کوهسار :

مهندس مجید عظیمی  شهردار کوهسار  در ابتدای این مراسم ضمن عرض  خیرمقدم به عباس اسلامی مشاور استاندار و مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد بازرسی وامور حقوقی و هیئت همراه   گفت: نقش واحد بازرسی و حراست به عنوان دو بال مهم در بهبود عملکرد شهرداری ها بر کسی پوشیده نیست.
شهردار کوهسار  اظهار کرد: آقای محمد فیروزگاه  در مدت حضور خود در شهرداری کوهسار  زحمات زیادی را متقبل شد و برای ایشان آرزوی موفقیت داریم.
مجید عظیمی  با اشاره به سوابق و تجارب مهدی تقی زاده  سرپرست جدید واحد بازرسی شهرداری، تصریح کرد: آقای تقی زاده  از نیروهای  با تجربه در حوزه شهرداری  است که از امروز کار خود را در بازرسی شهرداری کوهسار  آغاز می کند.

 

شهردار  با تأکید بر اهمیت واحد بازرسی در نظارت و پیشگیری از تخلفات، خاطرنشان کرد: برخورد و مقابله با هرگونه تخلف در دستور کار شهرداری قرار دارد و بدون اغماض با تخلفات برخورد خواهد شد.
 

در ادامه این مراسم، اسلامی مشاور استاندار و مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد بازرسی وامور حقوقی البرز  در سخنانی اظهار داشت: نقش واحد بازرسی پیشگیری از وقوع تخلفات است نه مچگیری.
عباس اسلامی  در ادامه بیان داشت: جایگاه بازرسی پیشگیری است. به این مفهوم که نباید منتظر وقوع تخلف باشیم و بعد از آن ورود کنیم بلکه باید با اشرافی که واحد بازرسی به مجموعه دارد، قبل از هرگونه تخلف اقدامات لازم را انجام دهد.
مدیر کل  تصریح کرد: نیروی های جوان و با انگیزه یکی از ویژگی های مثبت شهرداری های استان  است که باید از این ظرفیت مهم استفاده کرد.
 

مهندس جمعدار رئیس شورای اسلامی شهر کوهسار  نیز در سخنانی از جدیت شهردار کوهسار  در امور عمرانی و همچنین مقابله با تخلفات ساختمانی تشکر نمود و برای محمد فیروزگاه  مدیر پیشین و مهدی تقی زاده  سرپرست جدید واحد بازرسی شهرداری آرزوی موفقیت کرد.

واحد خبر شهر کوهسار استان البرز

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0