جمعه, 28 خرداد 1400
  • ساعت : ۸:۴۵:۴۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ 
پیام تبریك به مناسبت فرارسیدن میلاد پربركت آقا علی بن موسی الرضا(ع)
یازدهم ذیقعده مصادف است با میلاد باسعادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت، حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و چه نعمتی بالاتر از این که سرزمین ایران اسلامی مفتخر به میزبانی آن امام رئوف و غریب است ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کوهسار  ، مجیدعظیمی شهردار به نیابت از طرف اعضای شورای اسلامی شهر کوهسار   با صدور پیامی میلاد هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت؛ علی بن موسی الرضا(ع) را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است :

بسمه تعالی

پس از واجبات، هیچ کاری نزد خدای بزرگ، برتر از شاد کردن مؤمنان نیست.  امام رضا(ع)

یازدهم ذیقعده مصادف است با میلاد باسعادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت، حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و چه نعمتی بالاتر از این که سرزمین ایران اسلامی مفتخر به میزبانی آن امام رئوف و غریب است و زیباتر آنکه مردمی که همواره دوستدار اهل بیت و حافظ ارزش ها و آرمان های اسلام بوده و هستند، همچون پروانه‌ ای عاشق گرد این شمع فروزان می چرخند و ارادت وافر خود را نسبت به این فرزند خورشید به منصه ظهور می گذارند.

اینجانب به نیابت از طرف اعضای شورای اسلامی شهر کوهسار  ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن میلاد پربرکت آقا علی بن موسی الرضا(ع) به تمامی دوستداران و عاشقان آن امام رئوف خصوصا مردم شریف شهرکوهسار و بخش چندار  ، از خداوند منان برای همگان توفیق کسب فیض و بهره مندی بیش از پیش از دریای فضائل و کرامات این سرچشمه زلال رحمت الهی را مسئلت دارم.

مجید عظیمی شهر دار کوهسار 

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کوهسار

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0