پنج‌شنبه, 23 مرداد 1399
  • ساعت : ۹:۱:۱۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ 
برگزاری چهارمین جلسه كمیته عمرانی
مهندس بلوری مسئول عمران توضیحاتی  در خصوص وضعیت پروژه های سال ۹۹ و همچنین طرح بهسازی خیابان های چمران و طباطبایی ارائه داد.  یکی دیگر از بندهای مصوبه قبلی...

چهارمین جلسه کمیته عمرانی با حضور مسئولین واحدهای ذیل با ریاست شهردار محترم راُس ساعت ۹/۰۰ صبح  روز پنجشنبه مورخ ۹۹/۴/۱۲در سالن جلسات شهرداری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کوهسار:

در این جلسه که با حضور مهندس جمعدار رئیس شورای اسلامی شهر ، معاونت محترم اداری مالی، معاونت محترم خدمات شهر، عمران،مالی،حقوقی،اعتبارات امورقراردادها،زیباسازی ، ترافیک  برگزار شد در خصوص پیگیری مصوبات جلسه قبلی طبق بندهای صورتجلسه شماره۹۹/۳۷۳۹/ک مورخ ۹۹/۳/۲۵ بحث و گفتگو شد. 
در ابتدا مهندس بلوری مسئول عمران توضیحاتی  در خصوص وضعیت پروژه های سال ۹۹ و همچنین طرح بهسازی خیابان های چمران و طباطبایی ارائه داد. 
یکی دیگر از بندهای مصوبه قبلی  توضیحات مسئول امور قراردادها در خصوص وضعیت قراردادهای عمرانی سال ۹۹ بود.
در ادامه این جلسه  توضیحات مسئول مالی در خصوص وضعیت قردادهای عمرانی مفتوح از سالهای قبل بود.

ودر آخر توضیحات مسئول اعتبارات استانی در خصوص وضعیت جذب اعتبارات عمرانی در سال ۹۸ و ۹۹ بود که به سمع و نظر حاظرین در جلسه رسید.
مهندس عظیمی شهردار ضمن ابراز رضایت از عملکرد و تلاش و کوشش  مسئولین واحدهای مربوطه گفت خدا شاهد و ناظر تلاش شما در امر خدمت رسانی به همشهریان عزیز است  و این زحمات خالصانه شما کمتر از  ایثار و جهاد در راه خدا نیست ، نگاه ویژه  خداوند منان به شماست و بزرگترین پاداش خدمت خالصانه به خلق خدا است که شما در همین مسیر قرار گرفته اید.

و من الله التوفیق 

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کوهسار

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0