پنج‌شنبه, 23 مرداد 1399
  • ساعت : ۱۳:۲:۳۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ 
14 تیرماه روز شهرداری ها و دهیاریها گرامی باد.
نامگذاری 14  تيرماه به عنوان روز «شهرداری و دهياری» اقدامی ارزنده و فرصتی مغتنم است تا ضمن قدردانی و تجليل از فعاليت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های ...


به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کوهسار  :

مهندس مجید عظیمی   شهردار کوهسار  با تقدیر از خدمات خالصانه، بی منت و شبانه روزی تمامی دست اندرکاران مدیریت شهری، 14 تیرماه روز شهرداری ها و دهیاریها را به کلیه کارکنان زحمتکش شهرداری کوهسار  تبریک گفت.

مهندس مجید عظیمی شهردار  افزود ،شورای  عالی  انقلاب فرهنگی  از سال ۹۱ و با هدف آشنايی  آحاد جامعه با عملكرد و خدمات شهرداريها و دهياريها، ارتقاء منزلت خانواده بزرگ شهرداريها و دهياريها، هم افزايی  و افزايش همدلی  و تعامل مردم و خانواده مديريت شهری  و روستايی  و اطلاع‌رسانی  در راستای  آشنايی  با رويكردها، ‌سياست‌ها و برنامه‌های  كشور در ارتباط با مديريت شهری  و روستايی ، روز چهاردهم تيرماه را به نام «روز شهرداری  و دهياری» نام‌گذاری كرد..

نامگذاری 14  تيرماه به عنوان روز «شهرداری و دهياری» اقدامی ارزنده و فرصتی مغتنم است تا ضمن قدردانی و تجليل از فعاليت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف شهرداری و مديريت شهری، به ارزيابی عملکرد و فعاليت های اين نهاد اجتماعی به منظور ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم پرداخته شود

عظیمی  گفت :تمامی خادمین مردم در شهرداری و شورای اسلامی شهر شبانه روزی در حال فعالیت هستند تا از طریق برنامه ریزی و اجرای اقدامات جدید، شهر را مناسب زندگی و کار مردم نمایند و انتظار می رود خادمین مردم در این عرصه بتوانند با افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده مدیریت شهری در راستای آشنایی با رویکردها،‌ سیاست‌ها و برنامه‌های مدیریت، برنامه ریزی های لازم را به عمل آورند.

به حول وقوه الهی شهرداری با ارائه خدمات مطلوب و بی منت به عموم مردم به ویژه اقشار ضعیف و محروم و تلاش برای برقراری عدالت و رشد و پیشرفت شهر، رو به رشد می باشد و در این راستا همفکری و همکاری شهروندان نقش مهمی در موفقیت برنامه های شهرداری دارد.

اینجانب به نیابت از طرف رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کوهسار  از خداوند متعال توفیقات روز افزون توأم با سعادت و سلامتی را برای تمامی عزیزان زحمتکش شهرداری خواستارم.

مهندس مجید عظیمی شهردار کوهسار 
رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کوهسار

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0