پنج‌شنبه, 23 مرداد 1399
  • ساعت : ۸:۳۱:۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ 
دیدار شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر كوهسار با دادستان شهرستان ساوجبلاغ
در این دیدار مهندس عظیمی شهردار  کوهسار  از تعامل موجود میان دادگستری و   دادستانی با شهرداری در تسریع و انجام قانونمند پروژه های شهری سپاسگذاری کرد و شهرداری را موظف به رعایت حداکثری قوانین ذیربط در تملک املاک و اجرای طرحهای عمران شهری دانست....

دیدار مهندس عظیمی شهردار و مهندس جمعدار رئیس شورای اسلامی شهر کوهسار با جناب دهقانیان دادستان محترم  به مناسبت هفته قوه‌ قضاییه 

به گزارش واحد خبر شهر کوهسار استان البرز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کوهسار :

با هدف دیدار و گفتگو و سپاسگذاری از نقش ارزشمند دادگستری و دادستانی شهرستان ساوجبلاغ  در انجام برنامه های شهری ، ملاقاتی به مناسبت هفته قوه قضاییه میان شهردار کوهسار  و رئیس  شورای اسلامی شهر با   دادستان محترم شهرستان ساوجبلاغ  انجام شد.
 
در این دیدار مهندس عظیمی شهردار  کوهسار  از تعامل موجود میان دادگستری و   دادستانی با شهرداری در تسریع و انجام قانونمند پروژه های شهری سپاسگذاری کرد و شهرداری را موظف به رعایت حداکثری قوانین ذیربط در تملک املاک و اجرای طرحهای عمران شهری دانست.
در این دیدار صمیمی جناب دادستان دهقانیان ضمن خیرمقدم  ، برای تمام خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  آرزوی سلامتی و  خدمت خلصانه  نمود. 

درادامه این دیدار  دادستان نظر  خودرا در موضوعاتی نظیر پیش بینی های لازم و قانونمند به زیرساختهای موجود و مورد نیاز در طرحهای شهرسازی آینده ی کوهسار اعلام داشتند و مسایل مختلف دیگر ازجمله توجه مدیران شهری به ویژه مدیر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کوهسار به   کارهای فرهنگی بمنظور پیشگیری از وقوع جرم، مشورت معنوی با امام جمعه محترم ،  نصب دوربینهای نظارتی و...مورد بحث وتبادل نظر قرار گرفت و درپایان گفته شد  نشستهای مشترک در آینده برگزار شود.


واحد خبر شهر کوهسار استان البرز

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0