دوشنبه, 28 مهر 1399
  • ساعت : ۱۰:۲۳:۵۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ 
مراسم تجلیل از آتش نشانان فداكار شهر كوهسار
مهندس مجید عظیمی شهردار در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات آتش نشانان گفت: در این مدت که بنده افتخار خدمتگزاری به مردم کوهسار را دارم از نزدیک شاهد رشادت ....همزمان با هفتم مهر ماه روز آتش نشانی و ایمنی، مراسم تجلیل از آتش نشانان شهر کوهسار با حضور مهندس عظیمی شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کوهسار ، آتش نشانان فداکار کوهسار برگزار شد.

به گزارش واحد خبر شهر کوهسار استان البرز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ؛

مهندس مجید عظیمی شهردار در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات آتش نشانان گفت: در این مدت که بنده افتخار خدمتگزاری به مردم کوهسار را دارم از نزدیک شاهد رشادت و شجاعت نیروهای جان بر کف آتش نشان بوده ام .

مهندس عظیمی افزود: آنچه که آتش نشانی را از سایر دستگاه ها و واحد های خدمات رسانی متمایز می کند این است که آتش نشانان با به خطر انداختن جان خود در راه حفظ جان و مال شهروندان می کوشند.

شهردار کوهسار تصریح کرد: مدیریت شهری کوهسار در این مدت تمام تلاش خود را کرده است که تجهیزات آتش نشانی را ارتقا دهد .

مهندس عظیمی بیان داشت: تبدیل وضعیت قرارداد نیروهای آتش نشانی یکی از دغدغه های جدی شهرداری و شورای اسلامی شهر است و با جدیت پیگیر این موضوع مهم هستیم.

مهندس جمعدار رئیس شورای اسلامی شهر کوهسار نیز در سخنانی اظهار داشت: هفتم مهر ماه و روز آتش نشانی را باید یک روز مقدس بدانیم و آنچه که آتش نشانان با از خودگذشتگی و فداکاری انجام می دهند، عبادتی بزرگ و خدمتی ارزشمند به مردم است.

مهندس جمعدار افزود: شهردار محترم و اعضای شورای اسلامی شهر، نگاه ویژه ای به وضعیت نیروهای آتش نشانی دارند و یکی از دغدغه های جدی ما برطرف شدن مشکلات نیروهای آتش نشانی است.

در پایان این مراسم که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به صورت محدود و حفظ فاصله گذاری انجام شد از نیروهای پر تلاش و جهادی و نمونه آتش نشان به ویژه جناب مهندس منظمی مسئول آتش نشانی شهرداری کوهسار تقدیر شد.

واحد خبر شهر کوهسار استان البرز

 

 

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0