پنج‌شنبه, 23 ارديبهشت 1400
  • ساعت : ۹:۲۵:۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ 
دیدار مسئولین شهری با فرمانده نیروی انتظامی شهر كوهسار
در این دیدار که به مناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی انجام گرفت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای محمدی امام جمعه محترم به اتفاق همراهانشان ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل نیروی انتظامی به خاطر ایجاد امنیت...

دیدار حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای محمدی امام جمعه محترم و مهندس عظیمی شهردار و مهندس فلاح پور بخشدار و شورای اسلامی بخش و شهر کوهسار با فرمانده نیروی انتظامی شهر کوهسار و شهرستان ساوجبلاغ به مناسبت هفته ناجا

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای محمدی امام جمعه محترم به همراه مهندس عظیمی شهردار و مهندس فلاح پور بخشدار و شورای اسلامی بخش وشهر کوهسار با حضور در ساختمان فرماندهی نیروی انتظامی با جناب سرهنگ صحرایی فرمانده کلانتری کوهسار و جناب سرهنگ سلیمانی فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ دیدار کردند.

در این دیدار که به مناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی انجام گرفت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای محمدی امام جمعه محترم به اتفاق همراهانشان ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل نیروی انتظامی به خاطر ایجاد امنیت در شهر کوهسار و بخش چندار و شهرستان ساوجبلاغ با اهداء گل از زحمات سرهنگ صحرایی فرمانده کلانتری کوهسار و جناب سرهنگ سلیمانی فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ تشکر نمودند.
مهندس عظیمی شهردار در این دیدار با تبریک فرا رسیدن هفته ناجا اظهار داشتند: امروز به برکت حضور شبانه روزی و مقتدرانه نیروی انتظامی در کنار سایر قوای مسلح کشورمان ، ایران از امن ترین کشورهای منطقه است.
وی همچنین هفته نیروی انتظامی را فرصتی برای ارتباط بیشتر بخش های مختلف جامعه با پلیس دانست و گفت : مأموران انتظامی در جای جای این شهرستان به ویژه شهر کوهسار و بخش چندار حضور دارند و هفته نیروی انتظامی فرصتی برای آشنایی هر چه بیشتر مردم با نیروی انتظامی و آشنایی با خدمات این نیرو است.
وی در ادامه گفت : خدا را شکر تمام دستگاههای خدمات رسان در شهر کوهسار با محوریت و تدبیر امام جمعه محترم پدر معنوی شهر که حضور ایشان برای کوهسار سراسر خیر و برکت به ارمغان آورده است هم دل و هم راه در کنار برادران ایثارگر و فداکار نیروی انتظامی شهر کوهسار و بخش چندار می باشند و انشاالله نخواهیم گذاشت خللی در ارائه خدمت رسانی به هم شهریان عزیز و برقراری امنیت در شهر کوهسار و بخش چندار بوجود آید.

واحد خبر شهر کوهسار استان البرز

 

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0