دوشنبه, 10 آذر 1399
  • ساعت : ۸:۲۴:۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ 
پیام تسلیت به مناسبت ۲۸ صفر و شهادت امام رضا (ع)
رحلت جانگداز اشرف مخلوقات خاتم الأنبياء، بزرگمردی که در پيشگاه انسانيت، سرود توحيد سر داد،نوای خوش قسط و عدل را در جهان طنين‌‌افکن‌ ساخت ، ندای بلند توحيد که از گلوی پاک آخرين پيامبر خدا برخاست...

پیام تسلیت مهندس مجید عظیمی شهردار کوهسار به نیابت از طرف رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر به مناسبت ۲۸ صفر و شهادت امام رضا (ع)

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کوهسار مهندس عظیمی شهردار به نیابت از طرف رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ۲۸ صفر و شهادت امام رضا علیه السلام را تسلیت گفت.
متن پیام تسلیت به شرح ذیل می باشد.رحلت جانگداز اشرف مخلوقات خاتم الأنبياء، بزرگمردی که در پيشگاه انسانيت، سرود توحيد سر داد،نوای خوش قسط و عدل را در جهان طنين‌‌افکن‌ ساخت ، ندای بلند توحيد که از گلوی پاک آخرين پيامبر خدا برخاست هنوز در پهنه کره‌ خاکی طنين‌انداز است و امت او در روز وفاتش پيام وحدت خويش را در مأذنه‌های رفيع و شکوهمند اسلام به گوش جهانيان می‌رسانند.

رسول گرامی و اهل بيت وی، مظهر تامّ اسمای الهی و آيينه تمام نمای صفات جمال و جلال حقّ اند. آنان، پيشوايان بشر به سوی فضايل و ارزش های متعالی انسانی و الهی اند و آشنايی با ابعاد گوناگون شخصيت و زندگی اين رهبران الهی، بهترين توشه سالکان راه حقيقت و پاکبازان طريق سعادت و کمال است.

اینجانب مجید عظیمی شهردارکوهسار به نیابت از طرف رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر سالروز رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام، حضرت ختمی مرتبت، سید المرسلین محمد مصطفی (ص) و شهادت سبط اکبرش حضرت امام حسن مجتبی (ع) و سالروز شهادت افتخار ایرانیان،علی ابن موسی الرضا (ع) بر همه مسلمانان و دوستداران آن حضرت به ویژه مردم شریف کوهسار تسلیت عرض می نمایم امید است در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) و عنایت خداوند متعال، توفیق پیروی از کلام حق در تمامی جنبه های زندگی به خصوص در راستای رشد و تعالی انسانیت را داشته باشیم.

مجید عظیمی شهر دار کوهسار
رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کوهسار

 


 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0