سه‌شنبه, 30 دی 1399
  • ساعت : ۸:۴:۳۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ 
پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر كوهسار به مناسبت حماسه ۹ دی
مهندس عظیمی شهردار و مهندس جمعدار رئیس شورای شهر اظهار داشتند که ایادی استکبار جهانی  می پنداشتند که با حرکت های موذیانه در کشور ایران همانطور که در سایر کشورها انجام می دادند می توانند اهداف خود را محقق کند...
شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر کوهسار در پیامی، سالروز حماسه ۹ دی را تبریک گفته و آنرا تجلی شعور و بصیرت امت مسلمان ایران اسلامی عنوان کردند.

در پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر آمده است: حماسه ۹ دی ماه میثاقی دوباره با ولایت و رهبری و پایانی بر ترفندها و تزویرهای دشمنان قسم خورده ایران اسلامی بود. در این پیام حماسه عظیم ۹ دی سال ۸۸ با حضور گسترده بسیج مردمی در سراسر كشور را جوابی دندان شكنی به تمام یاوه گویی های بیگانگان دانسته و اعلام کرده اند: مردم آگاه، مؤمن و انقلابی و همیشه در صحنه كشورمان با حركت تاریخی و به یاد ماندنی خود فریاد بر آوردند ما اهل كوفه نیستیم علی تنها بماند. این حركت انقلابی مردم ایران نشان می داد كه این ملت با ایمان راسخ و اعتقادات محكم تر از گذشته همچنان كه پیروزی ۸ سال دفاع مقدس را به نام خود ثبت كردند در میدان جنگ نرم و سایبری نیز با اقدام هوشمندانه نتیجه پیروزی را از آن خود خواهند نمود.


در ادامه پیام ،مهندس عظیمی شهردار و مهندس جمعدار رئیس شورای شهر اظهار داشتند که ایادی استکبار جهانی  می پنداشتند که با حرکت های موذیانه در کشور ایران همانطور که در سایر کشورها انجام می دادند می توانند اهداف خود را محقق کند ، ملت آگاه و متعهد ایران با تاسی از حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و رهنمودهای سرنوشت ساز مقام معظم رهبری تمام فتنه های دشمنان را خنثی کردند و این روز حماسی در تاریخ ایران هیچگاه فراموش نخواهد شد و ملت سرافراز ایران همچون گذشته در برابر تمام توطئه ها و فتنه های دشمنان ایستادگی خواهند کرد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0