سه‌شنبه, 30 دی 1399
  • ساعت : ۸:۲:۱۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ 
شهردار كوهسار در پیامی اولین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام، حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت
صبح ۱۳ دی ماه ۱۳۹۸ مردی از جنس نور و آسمان به عرش اعلی که بدون شک زادگاهِ ازلی و جایگاه معهودش بود، پر کشید و گرچه خود به آرزوی دیرینه اش که همانا شهادت در راه خدا بود....به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهرکوهسار :

در پیامی مهندس عظیمی شهردار به نیابت از طرف رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کوهسار اولین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.
متن پیام به شرح زیر می باشد 

صبح ۱۳ دی ماه ۱۳۹۸ مردی از جنس نور و آسمان به عرش اعلی که بدون شک زادگاهِ ازلی و جایگاه معهودش بود، پر کشید و گرچه خود به آرزوی دیرینه اش که همانا شهادت در راه خدا بود،  رسید اما نه تنها ایرانیان، بلکه تمام آزادی خواهانِ جهان را در بهت و اندوهی بی پایان فرو برد. سردار قاسم سلیمانی که نماد بارز مجاهدت و مهربانی با یاران و خشم با بدخواهان بود در حالی در آغوش هم رزمانِ شهیدش آرمید که امید مظلومان و خار چشم زورگویان عالم بود.

این جانب از سوی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کوهسار و شهروندانِ کوهسار اولین سالگرد شهادت سرباز فداکار وطن قاسم سلیمانی را به روح بلند ایشان تبریک و به خانواده آن عزیز سفر کرده و تمام ایرانیان از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم و امید دارم در سایه عنایت حضرت ولی عصر(عج) که مرادِ همیشگیِ و یاور  سردار شهیدمان بود، همچون همیشه راه شهیدانِ میهن پر رهرو باشد.

مجید عظیمی شهردارکوهسار

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0