سه‌شنبه, 30 دی 1399
  • ساعت : ۱۰:۴۱:۵۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ 
جلسه كمیته بررسی مسائل و مشكلات عمران و مبلمان و زیباسازی شهر كوهسار
تمامی ارکان شهر باید برای داشتن شهری زیبا، دغدغه داشته باشند، وضعیت امروز شهر کوهسار ارمغان و حاصل فعالیتی است که در حوزه شهر و شهرسازی رخ داده است، اگر از این شرایط فعلی رضایت نداریم باید تلاش کنیم که به سمت داشتن شهری زیبا حرکت نمائیم...
 به گزارش واحد خبر شهر کوهسار استان البرز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کوهسار :

در نشستی با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مشاورین و مسئولین واحدهای درآمدی عمرانی خدماتی ، زیبا سازی، ترافیک و صد معبر ، آتش نشانی و حراست و بازرسی و روابط عمومی ، مسائل و مشکلات عمران و زیباسازی شهرکوهسار در محل سالن جلسات شهرداری کوهسار بررسی شد.

مهندس عظیمی شهردار در این نشست پرتعامل شورا و شهرداری در اجرای پروژه‌های ملموس و راهبردی تأکید کرد.

وی تصریح کرد: تمامی ارکان شهر باید برای داشتن شهری زیبا، دغدغه داشته باشند، وضعیت امروز شهر کوهسار ارمغان و حاصل فعالیتی است که در حوزه شهر و شهرسازی رخ داده است، اگر از این شرایط فعلی رضایت نداریم باید تلاش کنیم که به سمت داشتن شهری زیبا حرکت نمائیم.

مهندس عظیمی گفت : داشتن دغدغه شهری زیبا با ظاهری مناسب باید دغدغه تمام اهالی شهر باشد. در این زمینه نیاز به فرهنگ سازی داریم، باید تبیین شود که زندگی و زیست در یک شهر زیبا آرامش، پویایی و نشاط بیشتری به دنبال دارد.

درادامه مهندس حسام جمعدار گفت : برای جلب رضایت مردم در حوزه‌های مختلف، شورا و شهرداری باید هرگونه موانع و مشکلات را برطرف و به سمت توسعه و عمران و آبادانی شهر پیش بروند.
مهندس جمعدار ادامه داد : اتفاقات خوبی در حوزه سیما و منظر شهری رخ داده است ، اما باید تلاش شود تا هر چه بیشتر به وضعیت مطلوب در این زمینه برسیم.

حل مشکل حریم قانونی شهر، اجرای طرح ورودی شهر با همکاری شهرداری و بخش خصوصی و واحدهای صنعتی، ایجاد درآمد پایدار شهرداری و تعیین تکلیف سیمای شهری تا سال آینده از دیگر مباحثی بود که در این نشست مطرح شد.

همچنین در این نشست مقرر شد؛ سال آینده با محوریت شهرداری و شورای اسلامی، سال زیباسازی و عمران شهری نام‌گذاری شود تا با همکاری و همفکری واحدهای مرتبط قدم‌های بزرگ‌تری در این زمینه برداشته شود.

واحد خبر شهر کوهسار استان البرز

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0